• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Caitlyn Jenner bën shaka për transformimin e saj: Nuk preva gjë…

Bruce Jenner tashmë është një zonjë në të 70-at e saj. Ish-ylli olimpik bëri transformimin e famshëm nga burrë në grua në vitin 2015, duke çuditur gjithë botën.

Tani ish-Bruce, Caitlyn Jenner është e lumtur të tregojë me kënaqësi dhe humor çdo detaj nga transformimi i saj, madje edhe kur pyetja mund të jetë sikletuese.

Në show-n e famshëm “Comedy Central’s Roast” të Alec Baldwin, ajo bëri shaka rreth kuriozitetit të operacionit që e shndërroi në grua duke thënë: “Unë nuk preva gjë. Thjesht e nxorra në pension”, duke ju referuar kështu operacionit në pjesët intime që kryehet në këto raste.

Caitlyn Jenner shpenzoi 4 milionë dollarë në transformimin e tij si grua, pasi jetoi jetën si burrë për 65 vjet./revistawho.com