• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Brooklyn Beckham i befason të gjithë me veprimin e fundit, shfaqet me të dashurën e tij për herë të parë publikisht

Djali i David Beckham, Brooklyn Beckham ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e mediave për jetën e tij personale. Së fundmi ai është fotografuar së bashku me Hana Cross dhe kanë zgjedhur të shfaqen për herë të parë bashkë publikisht në premierën e filmit ‘Once Upon A Time’, në festivalin e Cannes.

Modelja 22-vjeçare kishte veshur një fustan lëkure të gjatë deri në fund të këmbëve, ndërsa Brooklyn një kostum të zi. Kjo është dalja e parë publike e dyshes, të cilët prej disa kohësh janë komentuar nga media të ndryshme për marrëdhënien e tyre./revistawho.com

CLOSE
CLOSE