• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Brenda shtëpisë së Ilda Bejlerit (FOTO)

Moderatorja e njohur, Ilda Bejleri ka qenë gjithmonë shumë e spikatur për pamjen tërheqëse të saj dhe format fizike, por së fundmi vëmendjen e kanë marrë disa video të postuara në profilin e saj të ‘Instagram-it’.
Ilda ka bërë një shëtitje nëpër gjithë shtëpinë e saj të re ku dallohen ambientet kryesore dhe duhet ta pranojmë se ka pasur shumë shije në arredimin e saj.
Moderatorja gjithashtu ka lajmëruar fillimin e sezoni të ri të emisionit “Procesi Sportiv”.
Ilda Bejleri u largua nga ‘Supersport’ pas shumë vitesh punë, për të nisur një aventurë të re krah Edi Manushit në ekranin e “Top Channel”.

CLOSE
CLOSE