• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bradley Cooper dhe Irina Shayk fotografojnë momentin më epik në plazh

Bradley Cooper dhe Irina Shayk janë një nga çiftet më të komentuar të ‘hollywood-it’, kjo dhe për shkak të aludimeve të shumta të fansave, se Cooper pati një romancë të fshehur me këngëtaren Lady Gaga, gjatë xhirimeve të filmit ‘A Star Is Born’.

Së fundmi dyshja është parë të kalojë kohë të lirë së bashku me vajzën e tyre në plazh, aty ku dhe janë ndeshur me dy aktorë të serialit ‘Ex on the beach’. Aktorët ishin duke realizuar një seancë boksi në publik, ndërkohë që Bradley i fotografoi aksidentalisht. Pas këtij momenti trajneri i dy aktorëve e ka ftuar Cooper të bashkohet me ta.

Kujtojmë se Cooper është një nga aktorët dhe regjisorët më të njohur. Ai është nominuar deri më tani për një numër të madh çmimesh ‘Grammy Award’ dhe ‘Bafta Award’./revistawho.com