• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Blendi Salaj prezanton për herë të parë vogëlushen e porsalindur

Moderatori dhe gazetari i njohur shqiptar, Blendi Salaj, u bë baba për herë të dytë dhe këtë herë bashkëshortja e tij, Anora solli në jetë një vajzë. Çifti ka vendosur ta quajë atë Era dhe ditët e djeshme, Blendi ka vendosur ta prezantojë Erën me një foto në llogarinë e tij në ‘Instagram’, ku Anora shfaqet në krah me vogëlushen duke shijuar detin. “Gruaja ime e bukur dhe vajza ime e vogël e sapolindur Era, duke shijuar flladin e Adriatikut. Era është fëmija ynë i dytë”, ka shkruar Blendi krahas fotos. Ardhja në jetë e Erës e ka lumturuar shumë çiftin dhe mesa duket ata kanë vendosur të kalojnë çdo moment bashkë si familje./revistawho.com