• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bella Hadid zbulon personin që e bën më shumë për të qeshur

Nëse për ndonjë arsye nuk keni pasur pëlqim për Bella Hadid, duhet të shihni patjetër intervistën e saj për revistën “Vogue”. Joe Sabia, e ndjek me kamera duke i bërë disa pyetje . Diku në gjysmë të intervistës ai e pyet: “Kush të bën më shumë për të qeshur?” dhe Bella përgjigjet: “I dashuri im”. E njëjta përgjigje ishte dhe për pyetjen: “Kush është personi më i bukur që njeh?”. Bella Hadid është në një lidhje 3 vjeçare me këngëtarin e njohur The Weeknd.

Gjatë videos ajo zbuloi dhe disa detaje të tjera lidhur me periudhën e festave, familjen apo ushqimet e preferuara. Ajo rrezaton lumturi dhe kjo është çka na bëri të biem në dashuri me të./revistawho.com