• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Belen Rodriguez harbohet mbi tavolina (VIDEO) 

Pas fundit të martesës 3-vjeçare me bashkëshortin e saj, Stefano Di Martino, supermodelja Belen Rodriguez duket se e ka lënë pas këtë periudhë të hidhur të jetës së saj. Ajo shihet duke u argëtuar me miqtë e saj në një club, ku dhe ka hipur mbi tavolinë duke kërcyer.