• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bëhuni gati ajo që prisnit nga Noizy dhe Ledri do të bëhet realitet…

Ledri Vula dhe Noizy janë shumë afër realizimit të një dueti të tyre së bashku.

Një lajm të tillë e kanë konfirmuar burime të afërta të Express nga kampi Ledri Vulës dhe konkretisht nga kompania Nesër Music, që menaxhohet nga Faton Shoshi.

Madje, thuhet se ky i fundit ka qenë edhe iniciatori i këtij dueti ku ka kërkuar nga kjo dyshe që të lënë pas inatet e se kaluarës dhe të punojnë për të ardhmen, duke sjellë muzikë të mirë për fansat e tyre./revistawho.com

CLOSE
CLOSE