• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bebe Rexha në tapetin e kuq të ‘BMI’, merr një pritje të ngrohtë nga ylli i muzikës

Bebe Rexha është një nga emrat më të njohur të muzikës nëpër botë. Së fundmi, ajo ka marrë pjesë në ‘BMI Pop Awards’, ku dhe ka marrë një pritje shumë të ngrohtë nga ylli i muzikës, String. Këngëtarja shqiptare është dukur shumë e lumtur gjatë takimit me 67-vjeçarin dhe të dy dukeshin shimë të lumtur gjatë bisedave. Bebe kishte zgjedhur një kostum të zi tepër klasik, që kishte tyl në vend të pantallonave, ndërsa tek flokët e saj dallohej qartë një pigment i ngjyrës rozë. Gjatë eventit, këngëtarja gjithashtu u vlerësua me çmimin ‘Kënga më e performuar e vitit 2018’, për bashkëpunimin e saj me titull ‘Meant to Be’./revistawho.com