• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Ardit Gjebrea, festë në shkollë për 7-vjetorin e vajzës (FOTO)

Sot në mëngjes publikuam në revistawho.com lajmin për ditëlindjen e vajzës së dashur të Ardit Gjebreas, Annës, e cila sot mbush 7 vjeç. Dhe në këtë 7-vjetor prindërit i kanë organizuar Annës një festë me shokët e shoqet e klasës… Ja tek i shohim të gjithë bashkë shumë të lumtur.