• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Lajme

Anxhela Peristeri vesh fustanin e nusërisë dhe duket kaq bukur

Prisni, mos u entuziazmoni menjëherë. Nuk bëhet fjalë për martesë, por për projektin më të ri muzikor, i cili e sjell këngëtaren e dashur Anxhela Peristeri të veshur me të bardha.

“Shpirt i bukur”, do të titullohet kënga e re e saj, e cila do të shoqërohet me një klip po aq të veçantë.

Anxhela është shfaqur me këtë fustan të bardhe për të bërë xhirimet dhe me të vërtetë që rrezaton. Duke parë fotot kemi një ide më të qartë sesi mund të duket këngëtarja e talentuar si nuse.