• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Lajme

Angela Martini mbërrin në Tiranë me avion privat

Angela Martini mbërriti sot në Tiranë, për një vizitë shumë të shkurtër, e cila siç mësuam lidhet me motive pune dhe nuk do të zgjasë më shumë se 24 orë.


Martini ka zbritur në kryeqytetin e Shqipërisë me një ‘private jet’ shoqëruar nga familjarë të saj. Ylli shqiptar po përgatitet për botimin e librit të saj të parë. Në profilin e instagram, Martini shprehet entuziaste për këtë vizitë në Shqipërinë që aq shumë e do./revistawho.com