• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ana Gjebrea talent në çdo zhanër, vajza e Arditit habit familjarët duke bërë reperen

E vogla e familjes Gjebrea përbën një zbulim edhe për vetë të atin. Me talentin e trashëguar prej tij, ndikuar shumë nga muzika e kohës, Anna shfaqet në videon e publikuar nga Ardit Gjebrea duke bërë reperen dhe siç edhe dallohet fare lehtë, e bën shumë mirë. Me sigurinë e një këngëtareje të rritur në skenë, interpretimi i Annës premton shumë për një të ardhme në muzikë. Ndonëse kjo nuk është hera e parë që ajo këndon, impresioni që ka shkaktuar tek komentuesit ka qenë shumë i madh. Deri tani Anna numëron dy këngë, njëra në bashkëpunim me babain e saj dhe tjetra me koleget e të atit, Irma Libohova e Juliana Pasha. / revistawho.com

CLOSE
CLOSE