• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Amine Gulse i thotë jo një bashkëpunimi të dytë me Tolgahan Sayisman

Amine Gulse dhe Tolgahan Sayisman interpretuan së bashku në vitin 2015 në serialin “Mos u dorëzo”, një serial të transmetuar në Tring dhe të shumë pëlqyer nga publiku shqiptar. Pas përfundimit të seriali “Mos u dorëzo” Amine dhe Tolga nuk janë më miq, madje nuk e ndjekin njëri-tjetrin në rrjetet sociale.
Së fundmi të dy aktorëve ju ka ardhur përsëri një propozim për të luajtur bashkë në një serial të ri, por ka qenë Amine ajo që ka thënë jo. Kjo tregon se gjërat mes dy aktorë nuk janë rregulluar ende./tring.al