• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Almeda Abazi mahnit edhe si balerinë në finalen e “Kënga Magjike”

Përveç prezantimit të saj në festivalin “Kënga Magjike”. aktorja e cila aktualisht vijon karrierën e saj në Turqi, Almeda Abazi,  gjithashtu ka treguar aftësitë e saj në kërcim. Në skenën e festivalit “Kënga Magjike” ajo ka dhuruar një atmosferë mjaft elektrizuese. Almeda gjithashtu ka qenë konkurrente  e “Dancing with the Stars” në Turqi dhe duket se kjo pjesëmarrje ka ndikuar në zhdërvjelltësimin e saj në kërcim.

a1

a2