• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Aktorja e ‘Portokalli’ publikon foton nga fëmijëria dhe flet me nostalgji për periudhën më të bukur

Renada Caci, aktorja e njohur si ‘Luzja e Portokalli’, ka publikuar pak minuta më parë një foto shumë të ëmbël nga fëmijëria e saj. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë tipik të asaj periudhe dhe ka zbuluar me shumë emocion se kjo foto i sjell nostalgji. “Na ishte njëherë Renda e vogël. Përtej shakasë fëmijëria ime ka qenë dhe mbetet një ndër periudhat më të bukura dhe e kujtoj me nostalgji”,-shkruan aktorja.

Edhe pse shumë vite kanë kaluar, në portretin e Renadës vazhdon të mbetet e njëjta hije që ka pasur që e vogël. Edhe sot kur ka krijuar një karrierë të suksesshme dhe është kthyer në një nga figurat më të dashura publike, ajo vazhdon të ketë të njëjtën thjeshtësi si dikur. /revistawho.com

CLOSE
CLOSE