• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Adelina-Aurelës: Ti i ndryshon mendjen hyjnive

Pas fitores së çmimit  të madh të festivalit “Kënga Magjike 2015”,  këngëtarja Aurela Gaçe ka marrë urime dhe mbështetjen e kolegëve të saj. Një prej tyre i ka ardhur nga diva Adelina Ismaili. Ajo ka shkruar në profilin e saj në Instagram: “Të rrallë janë ata që lindin për ti ndryshuar mendjen hyjnive. Urime gjigante. Të admirova çdo frymëmarrje,”-shkruan Adelina në Instagram.