• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

A mund të jetë një modele imazh i ‘McDonald’s’? Gigi Hadid ju tregon se po

Gigi Hadid është imazhi më i ri i ushqimeve ‘McDonald’s’ dhe këtë e ka treguar vetë modelja me anë të një postimi në ‘Instagram’. Ajo ka publikuar një foto duke ngrënë ushqime të kompanisë së njohur, bashkangjitur së cilës ka shkruar: “E ushqyer dhe e hidratuar, faleminderit kompanisë”.

Ky post i ka habitur shumë të gjithë ndjekësit e 23-vjeçares, të cilët kanë pasur reagime nga më të ndryshmet.

Kujtojmë se pak ditë më parë Hadid është parë në festivalin e ‘Coachella’, ndërkohë që është përfshirë edhe në reklamimin e ushqimeve të gjigandit ‘McDOnald’s’./revistawho.com