• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Ditë zie për Adelina Tahirin, këngëtarja humb njeriun e afërt

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja Adelina Tahiri ka publikuar në ‘Instastory’ një foto ku tregonte se dikush i afërt për të kishte ndërruar jetë.

“U prehsh në paqe e dashur”,- shkruante këngëtarja duke e shoqëruar foton me disa ‘emoji’ engjëlli.

Nëpërmjet kësaj fotoje Adelina nuk zbulonte se për kë person bëhej fjalë, por burime për “Prive.al” kanë treguar se këngëtarja ka humbur vajzën e saj të dajës.

Për këngëtaren kjo situatë duhet të jetë shumë e vështirë, pasi ajo sapo është bërë nënë dhe kjo e bën më të ndjeshme./revistawho.com