• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

“2 Gisht Mjaltë” shkon në Kanë, Ermal Mamaqi zbulon gjithçka

Ermal Mamaqi ka dhënë një lajm shumë të rëndësishëm së fundmi. Aktori i njohur ka publikuar foto nga udhëtimi i tij në Kanë, ku siç duket, listës së filmave më të suksesshëm i është shtuar edhe prodhimi i tij i fundit ‘Dy gisht Mjaltë’ që në trevat shqipfolëse theu rekorde. Sigurisht që prania e këtij filmi në festivalin më të rëndësishëm ndërkombëtar të filmit ka një rëndësi të veçantë, pasi pjesë e tij bëhen vetëm realizime vërtetë të mira.

View this post on Instagram

Cannes film Festival. @2gisht_mjalte 🤑

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Gjithashtu festivali në fjalë hap rrugë për lidhje kontratash dhe për vlerësime nga kritikët më të rëndësishëm të kinematografisë në botë. “2 Gisht Mjaltë” nuk di të ndalet dhe suksesi tashmë ka kaluar çdo parashikim. / revistawho.com