• youuinsttaaffccbb
TEST
1, Breaking News, Instant Articles, Lajme

14 hitet e paharrueshme shqiptare sipas Vesa Lumës

Pas zhvendosjes nga Zelanda e Re në Kosovë, këngëtarja e njohur, Vesa Luma është angazhuar në disa projekte të reja. Aktualisht 33-vjeçarja është duke punuar në një prej radiove në Prishtinë, ku merret me përzgjedhjen e këngëve të ‘arta’ dhe jo vetëm. Së fundmi Luma ka publikuar 14-shen e saj të hiteve të paharrueshme në diskografinë shqiptare.

Lista nis me këngën ‘Bileta’ nga këngëtarja Tuna dhe përfundon me ‘Engjëlli im’ nga Xhensila Myrtezaj. Ne ju sjellim më poshtë këngët më të pëlqyera ndër vite, të cilat do iu kthejnë pas në kohë:/revistawho.com

https://www.youtube.com/watch?v=8kbECoB1uC8

CLOSE
CLOSE