• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bradley Cooper shihet për herë të parë me vajzën e tij pas gjyqit të kujdestarisë

Pavarësisht se Bradley Cooper dhe Irina Shayk i dhanë fund lidhjes së tyre disavjeçare, çifti vazhdon të mbajë një marrëdhënie të mirë me njëri-tjetrin dhe kjo për shkak të vajzës së tyre. 44-vjeçari është fotografuar nga paparacët, për herë të parë që pas gjyqit mbi kujdestarinë e vogëlushes Lea. Bradley dukej me një veshje të thjeshtë dhe sporticve, një kapele në kokë dhe disa çanta në duar bashkë me një valixhe, sigurisht me vajzën në krah. Kujtojmë se disa ditë më parë, Irina u komentua në media për një lidhje të re, ndërsa Bradley nga ana tjetër, vazhdon të komentohet për marrëdhënien e tij me Lady Gaga-n. Momentalisht, modelja dhe aktori kujdesen të dy për Lean, ndërsa marrëdhënia e tyre vazhdon e njëjtë./revistawho.com