• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bradley Cooper merr përdore jo vetëm Irina Shayk por edhe vjehrrën (FOTOT)

E çfarë mund ta bënte më zyrtare se kaq një lidhje? Të dalësh përdore me të fejuarën dhe me nënën e saj… Kështu ka vepruar ylli i kinemasë Bradley Cooper! Në Kaliforni, ai ka shkuar të shijojë një koncert të Beyonce bashkë me supermodelen Irina Shayk dhe nënën e saj Olga. Aktori shihet teksa i mban të dyja përdore e përpiqen të kalojnë me shpejtësi. Përpjekjet e Irinës për të fshehur fytyrën rezultuan të kota. Treshja nuk mund të kalonte pa u vënë re.