• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Brad Pitt po kalon momentet më të vështira të jetës dhe këto foto sapo na e vërtetuan

Brad Pitt po kalon ditë të vështira, ose të paktën këtë arritëm të kuptojmë nga foto e fundit të tij, që janë siguruar nga ‘Page Six’. Aktori i njohur është fotografuar në një karrige me rrota duke dalë nga një spital dentar. Nuk dihet sa e rënduar duhet të jetë gjendja e tij pas këtyre fotove, por burime për median e njohur kanë treguar de bëhet fjalë thjesht për një ndërhyrje në dentare.

I çuditshëm ama është fakti që Brad e bëri këtë ndërhyrje vetëm pak ditë para se të shfaqet në ‘Oscars’ 2021 krah Reese Witherspoon, Harrison Ford dhe Halle Berry.

Bashkë me problematikat shëndetësore të tij, Brad po kalon edhe vështirësi të mëdha me gjyqet për kujdestarinë e fëmijëve./revistawho.com