• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Brad mbërrin në festvalin e filmit në Venecia, zbulon tatuazhin më të pazakontë

Së fundmi Brad Pitt ka marrë pjesë në festivalin e 76-të të filmit në Venecia. Ajo çfarë ka tërhequr vëmëndjen e të gjithë fansave është tatuazhi i pazakontë në krahun e djathtë të tij. Tatuazhi paraqet një njeri dhe hijen e tij. E veçanta e këtij tatuazhi qëndron në faktin se është realizuar afër tatuazhit tjetër të cilin Pitt e ka bërë posaçërisht për ish-gruan e tij Angelina Jolie. Le të kujtojmë se Brad ndodhet në këtë festival për filmin e tij më të fundit të quajtur ‘Ad Astra’ në të cilin ai luan rolin e një astronauti./revistawho.com