• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bota i ngjan mamit dhe Elita është gati ta ndajë me gjithë botën

Nga dita në ditë, Bota rritet edhe më shumë dhe kthehet në një kopje të mamit. Nëse deri tani të gjithë kanë thënë se Zëri i ngjason shumë Gjikos, atëherë Elita duhet të ndihet shumë e lumtur për ngjashmërinë e më të voglës së shtëpisë me mamin.

Së fundmi ajo ka ndarë një moment me të bijën në krahë, e cila përveç formës së syve të njëjtë ka dhe flokë shumë të zinj, që e afrojnë më shumë me ngjashmërinë me mamin.

Skuadrat në shtëpi janë ndarë, Zëri me babin dhe Bota me mamin, ju cila dyshe mendoni se ngjason më shumë?/revistawho.com