• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bora Zemani feston 30-vjetorin mes miqve më të ngushtë…

30 vjetorin, Bora Zemani e ka pritur mes miqve më të afërt në një festë në orët e para të datës 9.

Kanë qenë miqtë e moderatores ata që kanë publikuar momente të ndryshme duke e uruar për ditëlindjen e saj.

Bora ka zgjedhur një veshje klas dhe në ngjyrë të zezë duke i qëndruar besnike zgjedhjes së herëpashershme edhe në prime-t e ‘Përputhen’.

Vetë Bora ka ripostuar të gjitha videot nga festa, duke treguar se ky 30 vjetor e ka gjetur shumë të lumtur./revistawho.com