• youuinsttaaffccbb
TEST
2, Instant Articles, Lajme

Bojëqielli është ‘roza’ e sezonit

Ngjyra bojëqielli është ‘roza’ e këtij sezoni dhe po e shohim gjithandej. Ngjyra u promovua në pasarelat më të famshme në botë gjatë muajve të shkuar dhe që prej atij momenti ka pushtuar rrugët.

Ne e kemi parë shumë në ekran së fundmi duke nisur nga Rudina Magjistari, Klea Huta e duke vazhduar me Alketa Vejsiun.

Nga ana tjetër kemi Armina Mevlanin që është kombinuar me stilin e saj.

Ndërsa Floriana Garo është shfaqur në fushatën e PD-së, e veshur me fustan bojëqielli.

Po ju e keni në garderobë një veshje në këtë ngjyrë?/revistawho.com