• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Blue Ivy në hapat e Beyonce, shfaqet më moderne se kurrë duke bërë ‘shopping’

Beyonce ka vendosur të kalojë një pjesë të kohës së saj të lirë së bashku me vajzën e saj 7-vjeçare, Blue Ivy. Vajzat janë parë së bashku në ‘Bevery Hills’ teksa kanë bërë blerje në dyqane të ndryshme. Ivy tërhoqi vëmendjen e paparacëve me ‘look-un’ e saj mjaft interesant, pasi e vogla i kishte bërë flokët me gërsheta. Veshja e tyre ishte mjaft sportive dhe e rehatshme duke iu përshtatur dhe arsyes për të cilën kishin dalë.

Këto kohë Beyonce është kujdesur dhe që të kalojë kohë mjaftueshëm me dy binjakët e saj, Rumi dhe Sir, ndërsa Blue ka dalluar për talentet e saj të shumta, duke u kthyer shpesh në kryefjalën e mediave rozë./revistawho.com