• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Blero i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale: Është pak personale…

Këngëtari i njohur kosovar, Blero ka qenë pasditen e sotme në një lidhje direkte me emisionin e pasdites, tek Rudina.

Ai ka rrëfyer se si ka shkuar karantinimi për të duke pohuar se javën e kaluar i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale.
Blero zgjodhi të mos e ndajë me publikun llojin e ndërhyrjes, pasi e konsideron atë shumë personale.
“Është pak personale që të flas për ndërhyrjen, por me rëndësi është që tani jam mirë, jam shëndoshë dhe jam duke e marrë veten për t’u rikuperuar”, tregoi Blero.
Nuk dihet ende se çfarë ka ndodhur me gjendjen shëndetësore të këngëtarit, megjithatë kjo pritet të zbulohet në javët në vazhdim nga ai./revistawho.com