• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Blero e quan veten mashkullin më me fat, i dedikon Afronës fjalët më romantike

Blero dhe Afrona e kanë treguar shpesh hapur anën romantike të tyre, duke i dedikuar njëri-tjetrit fjalë nga më të ëmblat. Edhe disa orë më parë, Blero ka zgjedhur fjalë mjaft speciale për ditëlindjen e Afronës, teksa e quan veten me shumë fat për të.

“Dashuri, krenari dhe plot fat jam përmbushun nga ty gruaja ime. Ti je njeriu më i mirë që kam njohur ndonjëherë, ti je e përmbushur me edukatë dhe dashuri familjare. Jam njeriu me fat që të kam takuar, lutem çdo ditë që të mbetet ashtu. Urime ditëlindja frymëmarrja ime”, shkruan Blero krahas fotos së Afronës.