• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Blerim Destani pozon me aktorin me famë botërore, realizojnë së bashku shqiponjën

Aktori i njohur shqiptar, Blerim Destani ka ndarë pak më parë me të gjithë ndjekësit e tij një foto krah aktorit tjetër mjaft të njohur, Robert De Niro. Në foton e publikuar duket se Destani dhe De Niro kanë realizuar së bashku me duart e tyre formën e shqiponjës, e cila është karakteristikë e vendit tonë.

“Me Robert De Niron-n në setin e flimit ‘Comeback Trail’. Një nga momentet më të mira të gjithë karrierës sime”, ka shkruar Blerim bashkangjitur fotots më të fundit. Fansat kanë komentuar menjëherë në llogarinë e Blerimit duke e komplimentuar për këtë moment kaq special midis tij dhe Robert De Niro./revistawho.com