• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bleona Qereti: Projekte të mëdha po vijnë

Bleona na bën të ditur një lajm zyrtar përsa i përket projekteve të saj të ardhshme. këngëtarja ka postuar pak më parë në profilin e saj të instagramit ku shfaqet një artikull reviste indiane ku ajo shfaqet me biznesmenin Lalit Modi. Biznesmeni duket se është mrekulluar nga Bleona dhe talenti i saj për muzikën, këmbëngulja dhe energjia që e karakterizon do të cojnë atë në majat e famës dhe karrierës. Momentalisht ata nuk kanë ndarë detaje të tjera rreth këtoj projekti kaq te përfolur por kur bëhet fjalë për një biznessmen kaq të suksesshem sa Lalit Modi, pa dyshim që do të bëjë bujë. Gjithashtu Bleona është komnetuar nga revista indiane si një prej vajzave më të bukura shqiptre dhe se një fytyrë e tillë nuk mund të shpëtojë pa u vënë re nga miliarderi i cili gjendet gjithmonë në shoqërinë e femrave seksi./topalbaniaradio

 

A photo posted by Bleona (@iambleona) on