• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bleona në mbështetje të Trump, këngëtarja bën bashkë shqiptarët në Amerikë

Artistja e njohur shqiptare, Bleona Qereti, e cila prej vitesh vazhdon karrierën në Amerikë ka treguar me një video të publikuar në llogarinë e saj se këtë vit mbështet fushatën elektorale të presidentit aktual të shteteve të bashkuara të Amerikës, Donald Trump.

Bleona i ka thërritur të gjithë shqiptarët që jetojnë atje në një takim në Michigan, duke treguar dhe datën e cila do i bëjë bashkë në mbështetje të Trump.

Kujtojmë se javët e fundit të gjithë personazhet e njohur të ‘hollywood’ kanë bërë thirrje të ndryshme ndaj popullit amerikan duke i ftuar ata të votojnë për të zgjedhur presidentin e ri në Amerikë./revistawho.com

https://www.instagram.com/p/CG3OkpFpcz3/?igshid=16b71py8ami9y