• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Fotot, Lajme

Bleona festë surprizë babait për ditëlindje (FOTO)

Këngëtarja Bleona Qereti, ka organizuar mbrëmjen e së dielës një festë surprizë për 70-vjetorin e babait të saj. Detajet e festës dhe një album të plotë fotosh do të keni mundësi ta shihni në orët në vijim ekskluzivisht në “revistawho.com“.