• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Bleona dhe energjia e saj

Bleona Qerreti, e cila shquhet për energjinë dhe shpërthimet e saj eksplozive, duket se nuk lodhet asnjë herë. Nuk është ashtu siç duket, Bleona nuk po merr enrgji nga shtylla apo fijet elektrike, thjeshtë ka hipur sipër makinës së saj luksoze për të sqaruar fansat për një problem të hasur nga vetë ata pak më parë.

Ajo thotë se disa Bleoanires (emri që ju ka vënë fansave të saj) në Kosovë, thonë se video “Take you over” nuk është aktive por,tashmë problemi është zgjidhur, dhe kënga është në rregull.

bleonaaaa 3

Ndërkohë Bleona na lajmëron se po punon për performancën e saj të radhës me një nga bashkëpunëtorët e saj me të cilin ka shkrepur edhe disa foto gazmore.

bleonaaa1