• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Blendi Fevziun nuk e ndalin as retë për të shijuar detin

Siç e shihni edhe në foto, një nga ditët kur moderatori i njohur ka shkuar për plazh, nuk ka qenë ndër më të mirat. Re të shumta dhe aspak diell. Por kjo nuk e ka penguar Fevziun për të shijuar detin, sidomos thellësinë e tij, një nga pasionet e moderatorit, shkruan “Panorama”. Ai gjithnjë ka treguar se i pëlqen të zhytet me maskë dhe për të gjithë ata që e preferojnë këtë gjë, rrëfejnë se mënyra se si e shijojnë detin është sikur e pushtojnë atë.