• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Blendi Fevziu publikon foton e parë me vajzën

Nuk dëshiron ta zbulojë portretin e saj, të paktën edhe për disa kohë, por gëzimin e ardhjes në jetë të një tjetër fëmije në familjen e tij, e ka shprehur përmes kësaj foto, si diçiturë të së cilës ka përdorur: Mirëseerdhe në jetë Alis. Kaq ka mjaftuar që të gjithë ndjekësit e tij në rrjetin social, ta urojnë të voglën dhe babain e saj për një jetë të gjatë e të lumtur… Urime këto, të cilave u bashkohemi dhe ne!