• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Blake Lively dhe Ryan Reynolds, në pritje të fëmijës së dytë

Aktorja 28-vjeçare është në pritje të fëmijës së dytë me bashkëshortin e saj, Ryan Reynolds. Sipas një burimi për “People” Blake është absolutisht shumë e kënaqur ashtu si dhe bashkëshorti i saj. Ajo është shfaqur me barkun e saj, ditën e enjte gjatë xhirimeve të filmit “ The Shallowes”.