• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bixhoz me dashurinë/ Shivait i del video intime me Ragnin, ja ç’do ndodhë këtë javë

Texh nxjerr nga burgu Zvetlanën dhe tradhëton Xhanvin. Om dhe Rudra përgatisin një darkë romantike për Shivain dhe Anikën. Shivai dhe Anika grinden me njëri-tjetrin. Om fillon të kujdeset për Gorin. Ajo fle natën në tendë dhe ai qëndron me të. Kamini ka në plan të çmendë Priankën dhe të shkatërrojë dashurinë e saj me Ranvirin. Ragni rrëzohet nga shkallët për t’i tërhequr vëmendjen Shivait. Vëllezërit Oberoi marrin një video ku Shivai shfaqet në momente intime me Ragnin. Ragni shtiret se Sidart e kërcënon. Rudra zbulon se video është montazh. Ata fillojnë të dyshojnë tek Ragni. Pinki zbulon se Texh takohet me Zvetlanën. Ajo i tregon Xhanvit por Xhanvi e mbron Texhin. Në shtëpinë Oberoi vjen një bebe. Djemtë kujdesen për beben dhe duan të zbulojnë e kujt është./revistawho.com