• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Bixhoz me dashurinë/ Shivai ofendon Anikën, ajo preket nga fjalët e tij dhe qan, ja ç’do ndodhë nesër

Rudra i bën foto Shivait dhe Anikës. Pinki pyet kush është kjo vajzë dhe si guxon t’i zërë vendin nuses sime. Ajo i thotë Anikës të largohet. Shivai nxehet dhe ofendon Anikën. Anika qan dhe largohet.  Tia i thotë Shivait se këtë e planifikoi Rudra. Shivai i bërtet Rudras. Anika është duke ecur në rrugë dhe është shumë e mërzitur. Ajo shkon në shtëpi dhe halla i kërkon para përndryshe do thërrasë policet. Rudra shkon në pub. Shivai dhe Omkara nuk po e gjejnë dot dhe bëhen merak. Rudra ngacmon të dashurën e një djali dhe bëhet sherr. Shivai dhe Rudra shkojnë atje. Omkara dhe Rudra zihen. Njëri prej djemve të grupit tjetër nxjerr pistoletën. Shivai ndërhyn dhe i thotë të qëllojë. Vëllezërit zihen me djemtë e tjerë. Ata kthehen për në shtëpi. Anika ndërkohë është duke ecur në rrugë teksa po mban disa qese. Një hajdut kalon dhe ja hedh të gjitha në tokë. Anika ulet për t’i marrë dhe aty kalon makina e Shivait dhe shkel çokollatën. Ajo qan pasi kishte vetëm një çokollatë për vëllain. Anika i premton vëllait se do i bëjë festë për ditëlindje. Ajo arrin të gjejë para dhe fillon me përgatitjet shkruan revistawho. Anika bën një kek për ditëlindje dhe e çon të piqet tek një pastiçeri që ka pranë. Ai kek shkon padashje tek familja Oberoi të cilët provojnë disa kek për fejesën por nuk po gjejnë të duhurin. Të gjithë pëlqejnë kekun e Anikës pa e ditur që është i saj. Shivai dhe gjyshja shkojnë tek pastiçeria por pastiçieri i thotë se keku nuk ishte i tyre por e dërguan gabim. Gjyshja merr adresën e shtëpisë ku është bërë keku dhe shkojnë atje. Fëmijët janë duke festuar ditëlindjen dhe bëjnë pis Shivain. Ai i kërkon vëllait të Anikës një pecetë. Sahil nuk ja jep dhe Shivai e ofendon. Anika i hedh ujë në fytyrë Shivait./revistawho.com