• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Fotot, Lajme, Vetëm në WHO

Binjakët e Valbona Çobës bëjnë 2 vjeç, ja fotot e festës

Elira dhe Brendon, binjakët e supermodeles së parë shqiptare Valbona Çoba, që numëron edhe disa suksese të rëndësishme ndërkombëtare, kanë festuar sot 2-vjetorin e lindjes. Fotot e festës të siguruara nga revistawho.com, tregojnë për një rrëmujë të vërtetë me kekun e ditëlindjes, i cili duket se u ka shijuar shumë binjakëve bukuroshë. Pjesë e festës është bërë sigurisht edhe vëllai i madh Aiden, i cili ndonëse i vogël kujdeset shumë për më të vegjëlit. Urimeve të shumta në këtë ditë për familjen e Valbonës dhe Todd-it, i bashkohemi edhe ne, duke dëshiruar një jetë të gjatë e të bukur për Elirën dhe Brendonin.

kolazhi-dtl