• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Bija ime/ Xhandan merr një propozim që do shpëtonte Ojkyn, ja ç’do ndodhë nesër

Xhemal vendos të marrë Ojkyn nga Demiri. Sevgi njofton Xhandanin se nesër në shkollë do mbahet një mbledhje me prindër për të diskutuar situatën e Ojkysë. Xhemal konsultohet me avokatin për të marrë kujdestarinë e Ojkysë. Demir kërkon para borxh për të paguar spitalin por nuk i japin. Ojky pëson sërish paralizë të dorës teksa ndodhet në mësim. Ojky nuk pranon që Xhandan të shkojë në mbledhjen me prindër në vend të tezes së saj. Xhandan e bind dhe i thotë se ka folur me tezen. Xhemal mban peng tezen e Ojkysë. Mamaja e Ilajdës tregon në mbledhjen me prindër që Ojky është e sëmurë. Ajo refuzon që Ojky të qëndrojë në një klasë me Ilajdën. Xhandan zihet keq me mamanë e Ilajdës. Mamaja e Mertxhanit mbron Ojkyn dhe i thotë mamasë së Ilajdës ta çojë vajzën e saj në shkollë tjetër. Ojky kërkon të flasë me tezen. Xhandan ndryshon zërin sikur është sëmurë dhe flet në telefon me Ojkyn si të ishte tezja e saj. Xhandan përpiqet sërish të bindë Muratin por ai nuk pranon. Murat mendon se Xhandan ka rënë në dashuri me Demirin. Murat i propozon Xhandanit të lidhen bashkë dhe ai do e lejojë falas terapinë e Ojkysë. Sevgi dhe Ugur dalin së bashku. Sevgi gënjen babain e saj. Xhandan kërkon para borxh nga vëllai i saj por ai nuk e ndihmon dot. Ojky dhe Demir gatuajnë së bashku. Xhandan i tregon Demirit propozimin që i bëri Murati. Demir e keqkupton Xhandanin dhe mendon se ajo do pranojë propozimin e Muratit. Xhandan lëndohet./revistawho.com

CLOSE
CLOSE