• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Who Serial

Bija ime/ Ojky humbet ndjenjat në mes të shfaqjes, ja ç’do ndodhë nesër

Ojky dhe Demir e nisin ditën të lumtur por Asu ja prish shpejt lumturinë. Ajo shkon për të marrë Ojkynë. Demir dhe Ojky ndahen nga njëri-tjetri mes lotësh. Ugur shkon me nënën e tij për të parë shtëpinë për Xhandan. Ai nuk e di që vajza të cilën do takojë është Xhandan. Demir e mëson këtë dhe njofton Ugurin. Ugur largohet fshehtas nga shtëpia dhe lëndon këmbën. Demir ndjek Asunë e Ojkynë dhe mëson ku jeton Asuja. Ojkysë nuk i pëlqen shtëpia e pisët e Asusë. Ojky e lëndon Asunë duke i thënë se do gëzohej shumë po të shpëtonte prej saj. Asu kujton momentin kur lindi Ojkynë dhe nuk donte ta mbante në krahë. Ojky nuk pranon të hajë ushqimin që i jep Asu. Demir telefonon Ojkynë dhe e pyet nëse ka ngrënë. Ojky ha ushqim vetëm që të mos mërzisë Demirin. Ojkyt i dhembin gjunjët por nuk e ka Demirin që t’i bëjë masazh. Demir qëndron natën në të ftohtë jashtë shtëpisë së Asusë. Në mëngjes ai merr Ojkynë nga Asuja. Asu i thotë Xhemalit se e ka të vështirë të qëndrojë me Ojkynë. Ojky bëhet gati për rolin e princeshës. Ajo ka frikë se do i harrojë fjalët por Demir e bind se do dalë mirë. Xhandan dhe Demir shkojnë bashkë për të parë shfaqjen. Ugur rrezikon të përballet me Xhandanin por Demir e shpëton nga situata. Ojky luan rolin e Borëbardhës por humbet ndjenjat në skenë. Demir tronditet kur sheh se Ojky nuk përmendet./revistawho.com