• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Bija ime/ Demir ribashkohet me Ojkyn, ja ç’do ndodhë nesër

Xhemal i tregon Demirit se Ojkyn do e çojnë në jetimore. Demirit i vjedhin edhe rrobat e trupit. Ojky nuk ka më shpresa se Demir do rikthehet. Punonjësit e jetimores vijnë të marrin Ojkyn. Xhandan përgatit Ojkyn. Ojky i jep lamtumirën Xhandanit. Demir rikthehet papritur dhe ndalon makinën e jetimores. Ojky përqafon Demirin mes lotësh. Demir justifikohet për zhdukjen e tij të befasishme dhe i tregon Xhandanit se ka gjetur shtëpi. Ojky pëson sërish një paralizë të përkohshme të dorës. Ajo fillon të shqetësohet për shëndetin por e mban fshehur nga Demiri me shpresën se do kalojë. Demir pyet Ojkyn çfarë po i fsheh por ajo nuk i tregon asgjë për sëmundjen. Demir punëson një avokat për të nxjerr Ugurin nga burgu. Avokati i thotë Demirit se duhet të nxjerrin fajtor Xhiletin. Demir i ngre kurth Xhiletit për të vjedhur gurë të çmuar në një shtëpi. Xhiletin e kap policia ndërsa Demir largohet. Xhemal takohet me nënën e Ojkyt. Ajo ka qenë e dashura e Xhemalit por e ka tradhëtuar me Demirin./revistawho.com

CLOSE
CLOSE