• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Big Mama ia thotë troç Beatrix: Po të isha në shtëpi, do t’ju thoja mos!

Në një bisedë me Beatrix mbrëmjen e djeshme, Big Mama, ndryshe nga gjithë banorët e tjerë i ka thënë Beatrix se nëse ajo do të ishte brenda shtëpisë së Big Brother Vip kur nisi historia e saj dhe Donaldit, do t’i këshillonte ndryshe.

“Do t’ju tërhiqja vëmendjen, do iu thoja mos”, i ka thënë Big Mama Beatrixës. Kjo e fundit ka pranuar se gjërat në shtëpinë e Big Brother Vip ndodhin shumë shpejt dhe pa kuptuar për shkak të ngjarjeve të njëpasnjëshme./revistawho.com