• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Big Brother” nis me twerk, Beniada dhe Einxhel dhurojnë spektakël për publikun

Prova e kësaj jave në shtëpinë e “Big Brother VIP” ka argëtuar banorët por mbi të gjitha publikun që është kënaqur me performancat e tyre.

Të ndarë në çifte, secili kishte një këngë që duet ta kërcente në mënyrën e përcaktuar nga “Vëllai i Madh”.

Beniada dhe Einxhel, me tweerk janë bërë padyshim çifti i preferuar i publikut. Edhe sonte, me të nisur spektaklin, në sfond u dëgjua muzika dhe vajzat kërcyen sërish, ndërsa moderatorja Arbana Osmani tha se për to do të ketë një surprizë në fund të mbrëmjes.