• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Bieta uron mamatë dhe veten me foton krah të birit dhe pse dita e nënave nuk është traditë tek ne

Sot në botë festohet dita e nënave, e megjithëse nuk përkon me ditën kur festohet në Shqipëri, disa urime i kemi parë nëpër ‘Instagram’. Ndër ta edhe Bietën, e cila ka publikuar disa foto me Kroin dhe familje, duke shkruar:

“Dita e mamave… nuk është traditë në kulturën tonë, por e diela e dytë e Majit në shumë vende perëndimore njihet si Dita e mamave. Gëzuar të gjitha mamave që ju kam këtu ne ‘Instagram’ dhe të lumtura qofshim si në fotot që zgjedhim me shumë dashuri t’i ndajmë publikisht”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

Një urim për veten dhe gjithë nënat e botës, Bieta i kujtoi të gjitha nënave që e ndjekin sa bukur është të jesh në atë rol, e sa emocione ka jeta e një nëne./revistawho.com