• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Bieta Sulo, kthim në kohë me të motrën përmes Kroit

Bieta Sulo ka publikuar një foto të rrallë nga fëmijëria teksa mban në prehër motrën e saj ende foshnjë. Krahas fotos nga vegjëlia e vetë gazetares është edhe një foto e Kroit me kushërirën e tij, Zabel. Edhe njëherë tjetër moderatorja na tregoi se raporti i saj me motrën është shumë i fortë. Kjo e fundit u bë nënë vetëm pak muaj më parë dhe fëmijës ja vendosi emrin vetë Bieta.

Gazetarja ka rrëfyer në një intervistë të kohëve të fundit që dëshiron të ketë një fëmijë të dytë, por për shkak të angazhimeve profesionale e ka shtyrë si hap. Mbase së shpejti Kroin do e shohim në një foto të ngjashme me motrën ose vëllain e tij të vogël./revistawho.com