• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Bieta Sulo jo vetëm një gazetare e mirë, zbuloni talentin tjetër të saj

Ditën e sotme gazetarja e njohur Bieta Sulo, ka qenë e ftuar në ‘Kush vjen për drekë’ me Arjola Shehun. Emisioni që ka në qendër gatimin, e futi në punë moderatoren e njohur. Mesa duket çdo gjë i ka shijuar shumë, pasi me anë të një postimi në ‘Instagram’, Bieta na tregon të gjithëve se gatimi është një talent i saj i pazbuluar, të paktën deri tani.

Bukuroshja zgjodhi të gatuante pastiço dhe me të qeshur tha: “Zgjodha këtë pjatë që të mos bëja tym e të mos skuqja qep dhe hudhra”./revistawho.com